Дизайн кімнати для дітей

admin 24 Ноя, 2016 10:03 ДП | Категория Новости | Нет комментариев

Бажаючи створити ексклюзивний дизайн квартир у Львові, не треба забувати, що кожне приміщення має своє призначення. Плануючи обстановку та оформлення кімнати для дітей, необхідно в першу чергу пам’ятати про комфорт, а вже потім думати про загальну стилістику. Не забувайте й прислуховуватись до бажань малюка.

Оформлення дитячої для хлопчика та для дівчинки мають певні відмінні особливості. Професіональні дизайнери зможуть втілити ідеї дитини, відобразити переваги та обіграти її інтереси максимально ефективно.

Дизайн кімнати хлопчика

Зазвичай хлопці більш непосидючі та рухливі, тому облаштовуючи кімнату необхідно використовувати багатофункціональні меблі, які можуть трансформуватися. Такі предмети інтер’єру дозволять звільнити місце для ігор вдень, а вночі утворять комфортне спальне місце.

Також особливу увагу треба приділяти використовуваним матеріалам:

  • оббивці;
  • покриттю підлоги;
  • покриттю стін.

Це стосується не тільки безпеки та екологічної чистоти, але й кольорової гами виробів. Для хлопчиків переважно обирають сині відтінки чи нейтральні кольори (зелений, помаранчевий та інші).

Можна зробити кімнату тематичною, наприклад, у морському стилі, чи з елементами, що нагадують кабіну пілота. Для цього дізнайтесь більше про улюблених героїв малюка та його інтереси.

Дизайн кімнати дівчинки

Дуже популярним серед маленьких дівчаток є казкове оформлення приміщення у рожево-бузкових відтінках, як у справжньої принцеси, але це далеко не єдиний варіант. Придивіться до вподобань вашої дочки, врахуйте її таланти та звички. Наприклад, маленьким художницям можна вкрити частину стіни спеціальним покриттям, на якому дівчинка може творити свої шедеври.

Також не треба забувати про бажання багатьох дівчаток наслідувати рідну маму. Тому вдалим вибором меблів будуть дитячі варіанти, які представляють маленькі копії дорослих виробів, наприклад, туалетний столик чи невелике трюмо.

Останнє, але дуже важливе зауваження – пам’ятайте про те, що з віком вподобання дітей можуть змінюватися, то ж рекомендуємо віддавати перевагу універсальним меблям та нейтральним відтінкам.

Підібрати матеріали для виконання внутрішніх опоряджувальних та ремонтних робіт допоможуть фахівці спеціалізованою фірми. Легко замовити якісний ремонт квартир можна на сайті http://kapitel.lviv.ua/, де за вас зроблять усю роботу, починаючи з планування і розробки дизайну, та закінчуючи повним ремонтом всієї квартири.

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>