ГПУ вобудила дело против экс-главы Нафтогаза (видео)

admin 16 Апр, 2011 02:01 ДП | Категория Новости | Нет комментариев

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти колишнього керівника Нафтогазу. Олега Дубину звинувачують у перевищенні службових повноважень.

Про це сьогодні у Вінниці повідомив Генпрокурор Віктор Пшонка. Він уточнив, що йдеться про газові угоди між Нафтогазом і Газпромом, адже підписував їх саме Дубина у 2009 році. Колишній глава НАКу вже побував на допиті. А за інформацією видання “Дзеркало тижня” саме на підставі його свідчень порушили справу проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко.

Віктор Пшонка, генеральний прокурор України:
 
– Йому також вминяється питання перевищення влади – зловживання. Він давав свідчення по обставинам заключення того договору, який був у 2009 році, і по якому звинувачується Тимошенко, а також по іншим питанням, прошу це тайна слідства.

А от справа проти Леоніда Кучми близька до завершення. Віктор Пшонка розповів, що Генпрокуратура готова надати матеріали для ознайомлення вже наступного тижня. Він підкреслив, що коли справу направлять до суду, розслідування вбивства Гонгадзе не припинятимуть.

podrobnosti.ua

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>