Хороший адвокат – шлях до виграної справи!

admin 15 марта, 2016 10:03 ДП | Категория Новости | Нет комментариев

Адвокат з кримінальних справ – професіонал, спеціалізація якого є дуже складною та відповідальною, адже саме від цієї людини часто залежить доля інших. На основі кінематографу та мистецтва люди часто малюють в своїй уяві такий образ адвоката, який є дуже далеким від об’єктивної дійсності. Цей фахівець постає перед ними як мало не всемогутня особа, котра може за гроші врятувати від слідства та суду навіть найбільшого злочинця. Та чи об’єктивним є подібний образ? Звісно, ні!

Адвокат працює у межах чітких повноважень, які йому забезпечені чинним законодавством та закріплені у договірному документі між ним та підзахисним. Звичайно, хороше знання правових норм дозволяє йому ефективно працювати в інтересах клієнта, та ця робота може суттєво відрізнятися від того, що деякі люди уявляють.

Якщо вина підзахисного доведена

Якщо склад злочину свідчить проти підзахисного, а вина доведена, грамотний адвокат може добитися зменшення санкції. Зазвичай норми кримінального права, де встановлена відповідальність у вигляді позбавлення волі, мають певні рамки. Наприклад, позбавлення волі від трьох до п’яти років, від п’яти до восьми тощо. У такому випадку від кваліфікованого адвоката великою мірою залежить те, скільки ж років у кінцевому результаті проведе його підзахисний під вартою – п’ять чи вісім. А це, погодьтеся, доволі суттєво.

Якщо підзахисний невинний

У випадку, коли підзахисний не вчиняв злочин, а державне обвинувачення, попри презумпцію невинуватості, стверджує зворотне, доля людини часто знаходиться саме у руках адвоката. Його орієнтування в законодавстві, а також вміння досліджувати доказову базу є передумовою для того, аби особа була у судовому порядку визнана невинною або ж виправдана (залежно від того, якої є стадія справи, та чи був прийнятий обвинувальний вирок щодо неї). Тому у даному випадку якісна правова допомога є доленосною.

Особа, яка не вчиняла злочин, має абсолютно іншу психологію, аніж та, яка свідомо вбила або ж вчинила розбій. Відповідно, той, хто не є реальним злісним правопорушником, абсолютно неадаптований до перебування у місцях позбавлення волі. Несправедливий вирок здатний не лише забрати у людини кілька років життя, а й скалічити її психіку. Тому допомога хорошого юриста у кримінальних справах є дуже важливою.

Детально про оплату праці адвоката є на сайті https://jurist.lviv.ua/. Тут ви дізнаєтеся й іншу важливу довідкову інформацію.

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>