Медичне і автомобільне страхування

admin 5 Авг, 2015 01:50 ПП | Категория Новости | Нет комментариев


Медичне страхування в Україні

Частіше усього медичне страхування в Україні необхідна усім, хто виїжджає за кордон. Це обов’язкова вимога консульств багатьох країн. Якщо ви замовляєте тур в туристичній фірмі, як правило, така страховка вже входить у вартість туру. І видається на руки разом з іншими документами. Якщо ж такої страховки Вам не видали, значить, її необхідно купувати додатково. Договір туристичного страхування дає Вам право на медичну допомогу у разі раптового захворювання і при необхідності отримання невідкладної допомоги.

Договір туристичного страхування, обов’язково повинен перебувати при Вас постійно до закінчення поїздки. При настанні страхового випадку Вам необхідно відразу ж сповістити про нього за номерами телефонів зазначених у Вашій страховці, для отримання подальшої інструкції дії. Якщо ж Ваш стан не дозволяє зв’язатися зі страховою компанією, то це потрібно зробити при першій же можливості, але обов’язково в перші 24 години з моменту настання страхового випадку. Сума страхового покриття від 1000 до 50000 дол. або євро.

Вартість медичної страховки залежить від кількох факторів: країна подорожі, кількість днів, вік застрахованого, мету поїздки. На нашому сайті є он-лайн калькулятор прорахунку страхового поліса. Після того, як ви введете всі дані, калькулятор розрахує Вам точну вартість поліса. Так само Ви можете звернутися за допомогою до наших менеджерів по телефону або електронною поштою.

Залежно від того, як і де їздить машина, буде залежати і термін експлуатації шин. До щадного режиму їзди відноситься поїздка по якісній дорозі з вільним автомобільним трафіком. Клімат повинен бути м’яким, з незначною кількістю опадів. Агресивна середа для гуми – це великі мегаполіси. Саме в таких місцях присутній:

  • великий трафік автомобілів;
  • величезна кількість світлофорів і різних дорожніх знаків та інше.

До агресивного середовища можна віднести і дороги сіл, де часто відсутня асфальтне покриття або воно є, але в поганому стані. Саме від того, в якій саме місцевості ми плануєте поїздки, часто і варто робити вибір шин.

Кілька поради щодо збільшення терміну служби автотранспорту:

  1. Перед перехрестям обов’язково знижувати швидкість, а не збільшувати;
  2. Рух зі світлофора здійснювати плавно, і ні в якому разі не «рвати» місця, як це люблять робити багато недосвідчених автолюбителі;
  3. Зі спусків краще їхати “накатом», але за умови, що це не завадить безпеки руху.

Якщо ви і далі хочете мати справний транспорт, то треба подумати і не тільки про якісну гуму, а і про страхування.

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>