Освіта за кордоном як перепустка до легального ринку праці

admin 30 марта, 2016 12:53 ПП | Категория Новости | Нет комментариев

 

Навчання в інших країнах являється недорогим варіантом переїзду за кордон. При цьому мігрант отримує можливість добре вивчити мову, ознайомитися з культурою і отримати якісну освіту, яка дозволяє працевлаштуватися одразу після закінчення вузу.

Для українців участь в програмах навчання іноземних вузів – найпростіший спосіб розвитку кар’єри за кордоном. Та у різних країнах іноземні випускники наділяються неоднаковими правами. Часто програми і гранти на навчання за кордоном передбачають обов’язкове повернення студента додому після отримання диплому. Тож перед тим, як обирати іноземний вуз, слід ретельно ознайомитися зі всіма умовами, щоб правильно спланувати шляхи професійної реалізації.

Способи, як залишитися в країні після навчання

  1. Отримати посвідку на проживання для пошуку роботи. В багатьох країнах діють закони, які дозволяють іноземним студентам після завершення терміну дії посвідки на проживання стати на облік в службу зайнятості і отримати інший тип посвідки на проживання на строк пошуку роботи. Так, українці, яких цікавить робота в Німеччині, можуть офіційно працювати після отримання освіти в німецькому вузі. Уряд країни дає іноземним студентам півтора року на пошуки роботи. Але під час навчання українцям можна працювати лише 3 місяці на рік. Тож про фінансування освіти та проживання студентам з України слід подбати заздалегідь.
  2. Започаткувати власний бізнес. Підприємницька діяльність теж дає право продовжити посвідку на проживання. Якщо дипломований спеціаліст має достатній капітал для організації своєї справи, він може отримати ті ж права, що і громадяни конкретної країни. При цьому отримати посвідку на проживання на основі підприємницької діяльності можна ще до завершення навчання. Підприємець повинен бути заздалегідь зареєстрованим і має пройти усі процедури постановки на податковий і страховий облік.

Сьогодні Україна тісно співпрацює з багатьма європейськими вузами. Найбільше угод укладено з польськими університетами. Така освітня співпраця значно збільшила можливості наших громадян, яким тепер доступна не лише освіта європейського зразка, але й офіційна робота в Польщі в різних галузях економіки.

Для тих, хто прагне здобути престижну освіту, на сьогоднішній день існують програми навчання в англійських вузах. В Англії можна отримати МВА освіту, яка популярна в країнах Європи і часто вимагається при працевлаштуванні в крупні компанії. Під час навчання студент проходить повну бізнес підготовку, вчиться аналізувати ринок, управляти фінансовими потоками, оцінювати ризики та перспективи, тому такому спеціалісту доступна робота в Англії чи в будь-якій іншій європейській країні в найбільших корпораціях.

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>