Парад планет як прогноз кінця світу

admin 6 Дек, 2012 04:48 ДП | Категория Новости | Нет комментариев

Чи є в прогнозах кінця світу в 2012 році хоч якась частка правди? 21 грудня 2012 – день зимового сонцестояння. У майянська календарі в цей день завершується 5126-річний цикл. Майя вважали, що в цей день відбудеться якийсь рух Землі, що спричинить за собою знищення нашої цивілізації. У цей же день відбудеться парад планет, а за деякими оцінками і Судний день або Апокаліпсис 2012. Для початку звернемося до Платона – одного з головних авторитетів в області як земного, так і небесної філософії, учневі Сократа і вчителю Аристотеля, який жив за 400 років до нашої ери. У нього ми знайдемо поняття, назване потім в честь автора – «рік Платона», рівний 26000 земних років, що становить Великий миротворной Цикл. Цей цикл пов’язаний з прецесією земної осі, тобто її конусоподібним рухом, завдяки якому можна простежити, як всі «нерухомі» зірки неба проходять повільний шлях по Зодіаку. «Рік Платона» складається з чотирьох великих циклів, і пов’язані вони з поворотними моментами в епохальної історії Землі, кожну зміну яких можна співвіднести з умовним кінцем світу. Зміна великого циклу відбувається, коли точка весняного рівнодення або, кажучи астрологічними мовою, нульовий градус Овна, потрапляє на одну з чотирьох «фіксованих» зірок неба, які в астрономії та астрології прийнято називати Правоохоронцями Неба. Парад планет 2012 загадка яка тривожить наші думки не менше кінця світу.

Вони утворюють уявний хрест. Дві зірки цього хреста прийнято вважати позитивними – це лежать на одній прямій Правоохоронці Півночі і Півдня – Регул і Фомальгаут. А інші дві, через які проходить так звана «вісь катастроф», – негативними. Це Правоохоронці Заходу і Сходу – Антарес і Альдебаран.

За період в 26000 років точка рівнодення проходить весь Зодіак, і раз у 6500 років зустрічається з одним з Вартових Неба. Коли нульовий градус Овна збігається з доброї зіркою, то відбуваються позитивні події, а коли з негативною, то відбуваються різного виду глобальні катастрофи. Ці чотири зірки ще древні асоціювали з чотирма стихіями: Регул – Вогонь, Фомальгаут – Повітря, Альдебаран – Земля, а Антарес – Вода. При попаданні точки весняного рівнодення на Альдебаран завжди відбувалися великі переміщення земної кори, землетруси і виверження вулканів. Під зіркою Антарес наставали часи Всесвітніх потопів. А розквіт найкращих цивілізацій відбувався під Регулом і Фомальгаутом. Але в ці епохи теж не обходилося без потрясінь.

Завдяки дії Стража Півночі зірці Регул людство отримало в дар вогонь, але змушене було переживати льодовиковий період. На одному з витків під зіркою Фомальгаут виникла, правда не без втручання космічних братів, одна з найдавніших земних цивілізацій – цивілізація Арктіди, де, за легендою, мешкали стародавні арії, предки білої раси.

Ми з вами живемо під впливом Стража Сходу – зірки Альдебаран, проекція якої потрапила на точку весняного рівнодення близько 5000 років тому. У цьому циклі людство буде жити ще близько 2000 років, поки точка весняного рівнодення не з’єднається із зіркою Фомальгаут, яка завершить черговий Великий Світовий коло. Але як ви розумієте, на 2012 рік перехід великого циклу не потрапляє.

Крім великих циклів існують ще середні і малі цикли. До середнього циклу відноситься зміна астрологічних епох – наступних один за одним у зворотному напрямку, починаючи від Риб і закінчуючи Овном. Їх можна назвати космічними місяцями. Тривалість кожного такого місяця – 2160 років.

Перехід від однієї епохи до іншої не відбувається миттєво, а розтягується на деякий час. На початку третього тисячоліття ми вступили в епоху Водолія, що змінила епоху Риб. Можна було б цю точку переходу порахувати за «годину ікс», але Водолій, відповідно до міфу, тримає дві посудини: в одному мертва вода, яка заліковує рани, а в іншому – жива, що повертає до життя. Епоха Водолія повинна об’єднати людей і держави в єдину земну цивілізацію, де свобода, співпраця, дружба і відкритість стануть головними організуючими факторами.

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>