Попит на побутову техніку не зменьшиться

admin 29 Дек, 2013 11:51 ПП | Категория Общество | Нет комментариев

За останні дні одночасно зросли на 25% продажі дорогих пральних машин. Яких вартість була більш а ніж п’ять сот доларів. По даним статистики за періоди з 2007 року продаж холодильників також зріс на 26% до сто п’яти десяти двох тисяч одиниць. Що стосується вартісного виміру на холодильники, то він збільшився на 33% до сімдесят одного міліонна доларів. Одним з найважніших критерієм, завдяки якій відбулось зростання, це найдорожчі холодильники, вартість яких була п’ять сот доларів. Порівняно з першим кварталом цей сегмент зріс. Аж на 50%, по даним з статистики.

Продаж та придбання побутової техніки зараз розповсюджене явище. Кожен новий день виходить на ринок нова модель або телефону, або телевізора, або кавоварки та інше. Тому магазинів з побутовою технікою багато. І конкуренція між ними велика. Добра Побутова техніка в магазині euro-technika.com.ua . Головна 11.12.2013 подія пройшла в магазині, на передодні великих свят, таких як Новий рік та Різдво. Зараз по всіх магазинах проходять акції та дарять подарунки покупцям.

Зріс сегмент кухонних пліт, наприклад, за перший квартал у 2007 році. За той період усього було продано вісімдесят дев’ять одиниць. Ці показники, аж на чверть переважають за перший квартал 2006 року. Попит збільшився на всі моделі плит, як на газові, так і на електричні. Але найвищій показник показала комбінована плита. Протягом найближчого кварталу, було продано на чотири рази більше а ніж подібні періоду інших кварталів.
Що стосується цінової категорії, то тут великим попитом як раз користуються дорогі плити. Яких ціна становить від двох ста п’яти десяти доларів.

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>