Тепер перевірити наявність податкового збору можна, не виходячи з дому

admin 21 марта, 2014 05:40 ПП | Категория Общество | Нет комментариев

Згідно з недавніми новинами, які поступили від фахівців управління Міністерства доходів, стало відомо про те, що суму податкового боргу можна дізнатися, не виходячи із дому. Для цього підприємцю потрібно підключитись до Інтернету й знайти новий експлуатаційний сервіс “Електронний кабінет платника податків”, який був розроблений в якості помічника платника податків, за допомогою якого можна в системі онлайн дізнатися останні новини і зміни Податкової служби України.

Завдяки появі такого надійного сервісу у податківців з’явилась можливість не тільки готувати та відсилати податкову звітність в електронному вигляді, але й отримувати важливі данні, які стосуються стану розрахунків. Для кращого володіння новою системою оподаткування та правильного заповнення декларації про доходи та майновий стан, краще звернутися за допомогою к фахівцю або бухгалтеру. Також можна записатися на бухгалтерські курси на сайтi www.zkg.ua, за допомогою яких ви зможете чітко орієнтуватися у системі оподаткування. Облік розрахунків підприємців із бюджетом ведеться окремо до кожного збору та податку. Для цього створена персональна картка особового розрахунку, яка надає можливість дізнатися про суму боргу або залишок сплати.

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>