Товарів на понад 3 млрд грн експортували в країни ЄС із Закарпаття

admin 30 Апр, 2014 07:58 ПП | Категория Новости, Экономика | Нет комментариев

Протягом першого кварталу цього року суб’єкти підприємницької діяльності експортували в країни ЄС товарів на 3 млрд 143 млн грн, пишут Свежие новости Украины

«Якщо розглядати з позиції кількості суб’єктів ЗЕД, які здійснювали зовнішньоекономічну діяльність, то це небагато. Тільки 27,2% від кількості зареєстрованих у митниці, а це майже 2 400 осіб, здійснювали експортно-імпортні операції з товарами. Однією з причин такої ситуації є нестабільність курсу гривні до іноземних валют.

Стабілізувати фінансовий ринок покликане рішення Нацбанку, за яким із 4 квітня офіційні курси гривні до іноземних валют та курсу банківських металів визначатимуться на поточний робочий день і діятимуть з часу їх встановлення», – інформує в. о. начальника Чопської митниці Міндоходів Ігор Стрічик.

Але найбільш позитивну роль для експорту, за його словами, матиме рішення ЄС про одностороннє зниження митних зборів на українські товари та їх доступ на європейський ринок. Це матиме стимулюючий ефект для суб’єктів ЗЕД, принесе їм не тільки економію коштів, а й прибутки, які в подальшому можна буде використати на розвиток власного бізнесу.

Источник

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>