Україна притягне Росію до відповідальності за Крим – Порошенко

admin 30 Апр, 2014 04:50 ПП | Категория Новости, Политика | Нет комментариев

Україна має намір подати позов до Міжнародного кримінального суду проти Росії за анексію Криму, заявляє кандидат у президенти України, народний депутат (позафракційний) Петро Порошенко, пишут Свежие новости Украины
“Готується позов в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі у підготовці якого беруть участь європейські юристи… американські партнери сьогодні допомагають українцям підготувати потужний позов для залучення Росії до відповідальності за окупацію Криму”, – сказав Порошенко в ефірі програми “Шустер Live” в середу ввечері.

Він також зазначив, що Україна буде звертатися в Стокгольмський арбітражний суд. “Це питання не для того, щоб декларувати хто агресор, а питання ефективних дій, які покладуть на Росію багатомільярдну відповідальність, яка змусить її, якщо вона хоче залишитися суб’єктом міжнародного співтовариства, виконувати рішення суду і притягнути до відповідальності тих, хто приймав злочинні рішення”, – зазначив П.Порошенко.

Він висловив упевненість, що позов буде поданий. “Безумовно, цей позов буде поданий, безумовно, в цьому форматі питання Криму буде стояти дуже гостро, і я припускаю, коли суд розгляне позов – ми опрацюємо ефективно повернення Криму”, – зазначив нардеп.

Источник

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>