Ярош закликає Турчинова негайно озброїти українців Джерело: fakty.ictv.ua

admin 25 Апр, 2014 05:52 ПП | Категория Новости, Политика | Нет комментариев

Кандидат у президенти України, лідер партії “Правий сектор” Дмитро Ярош закликає в.о. президента України, голову Верховної Ради Олександра Турчинова вирішити питання з масовим озброєнням українців перед загрозою війни з Росією, пишут Свежие новости Украины

 

“Судячи з заяв і ультиматумів офіційних спікерів Кремля, побачивши зухвале невиконання ними Женевських угод…, до широкомасштабного військового вторгнення Росії в Україну можуть залишатися лічені дні… Українська влада повинна негайно почати масове озброєння наших громадян, зокрема добровольчих патріотичних формувань, до складу яких тільки в Дніпропетровській області вже зареєструвалося понад 10 тисяч українців”, – йдеться у відкритому зверненні Яроша до Турчинова, опублікованому в Фейсбук.

“Погоджуючись на виконання обов’язків президента оточеної ворогом України, Ви повинні усвідомлювати всю міру відповідальності, яка лягає на Ваші плечі. І сьогодні виключно від Вашого рішення залежить, якою ціною крові буде оплачена наша боротьба і перемога українського народу”, пише Ярош.

“Саме сьогодні, залишивши партійні амбіції і символіку і взявши в руки зброю, ми, патріоти України, всі її свідомі громадяни, повинні стати єдиним організмом, єдиною українською народною армією, яка буде діяти злагоджено і впевнено”, закликає лідер Правого сектора.

Источник

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>