Безпечний онлайн кредит на картку від компанії ZeCredit

admin 4 июля, 2021 07:40 ПП | Категория Новости | Нет комментариев

Компанія ZeCredit пропонує громадянам України взяти перший онлайн кредит на картку під знижену відсоткову ставку.

Охочі можуть перейти на сервіс, подати заявку та отримати гроші онлайн на карточку, незалежно від дня тижня та часу доби. А розрахувати переплату можна ще до подачі запиту, переконавшись у відсутності прихованих платежів та комісій.

Безпечне оформлення онлайн кредиту на картку в Україні

ZeCredit на своєму прикладі показує відмінності сучасних фінансових компаній від старих мікрофінансових організацій. Її діяльність регулюється чинним фінансовим законодавством України, а юридична інформація, в тому числі свідоцтво про реєстрацію фінустанови, аудиторська звітність та приклад договору, знаходяться на сайті у відкритому доступі.

Отримати гроші онлайн на карточку через сервіс ЗеКредит можуть повнолітні громадяни України. З контактних даних знадобиться номер телефону та електронна пошта, з документів – паспорт та ідентифікаційний номер. Тобто вам не доведеться витрачати час на збір довідок для підтвердження доходу та офіційного місця роботи.

Компанія дотримується принципів конфіденційності, зберігаючи факт оформлення онлайн кредиту на картку в таємниці. Вона використовує технологію шифрування з’єднань між власним сервісом та гаджетом позичальника, щоб захистити вашу особисту інформацію та платіжні дані в безпеці. А стандарт PCI DSS гарантує безпечний переказ грошових коштів, завдяки чому ніхто не зможе скористатися інформацією про власника пластикової картки.

Отримання грошей онлайн на карточку в комфортних умовах

Крім прозорості та безпеки, компанія ZeCredit пропонує вигідні умови кредитування. Ви можете отримати кредит розміром від 1 000 до 12 000 гривень під 0.9% на добу. На погашення позики дається від 7 до 30 днів.

Щоб вперше взяти гроші онлайн на карточку, потрібно зробити наступне:

  1. У формі реєстрації вказати номер телефону, після чого ввести код з СМС-повідомлення.

  2. В анкеті позичальника вказати особисту інформацію про себе, яка допоможе компанії переконатися у вашій надійності.

  3. Додати номер, термін дії та CVV-код банківської картки, на яку хочете отримати гроші.

  4. Подати заявку на онлайн кредит на картку, вказавши необхідну суму та терміни користування позикою.

  5. Дочекатися відповіді, після чого підписати електронний кредитний договір та отримати гроші онлайн на карточку, якщо заявку схвалили.

Для погашення платежів можна використовувати переказ грошей через банківське відділення, термінали ПриватБанку або закріплену картку в особистому кабінеті. Якщо повернете позику в зазначені терміни, зможете поліпшити кредитну історію. А компанія ZeCredit запропонує більш вигідні умови отримання грошей онлайн на карточку, зокрема збільшені ліміти та знижену відсоткову ставку.

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>