Та не збідніє рука, що дає, та не всохне рука, що прохає

admin 3 июля, 2013 10:29 ДП | Категория Новости | Нет комментариев

В сучасному світі завжди хтось потребує допомоги. Це може бути будь-хто: дорослий, чи малий, старий чи молодий, це не так важливо. Людина повинна допомагати зажди і всюди, де б вона не опинилась, з проханням чи без нього, але вона повинна це робити. Саме допомога вирізняє серед сірої маси живу, чутливу до людського горя людину.

Одним з таких людей є Іван Геннадійович Фурсін.

У 2011 році він заснував на півночі Одещини Благодійний фонд фурсіна.

Основна місія фонду – це підтримка найбільш ініціативних людей, та допомога особливо нужденним.
Благодійний фонд Івана Геннадійовича Фурсіна досить молодий на сьогоднішній день. Але вже має достатньо поставлених завдань, які планується виконати максимально найближчий час:
1.Вирішення нагальних проблем територіальних громад на засадах соціальної взаємодії та спільної відповідальності влади, бізнесу та населення.

2. Створення мотиваційних чинників, спрямованих на розкриття творчого, інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу особистості.

3. Організація системи адресної допомоги особливо нужденним у випадках, коли власні можливості людини та держави є вичерпаними.

Суть діяльності благодійного фонду Фурсіна полягає у наступному. Фонд спрямований на роботу з нужденними громадянами по всій території України.
Також мається список програм, виконання яких має відбутися у 2013 році:

  • «Соціальне партнерство заради розвитку громад»;
  • «Конкурси та гранти у сфері освіти та культури»;
  • «Підтримка спорту та здорового способу життя»;
  • «Підтримка місцевих засобів масової інформації»;
  • «Безкоштовні юридичні консультації у відділеннях Фонду Фурсіна в районних центрах»;
  • «Адресна допомога незахищеним верствам населення».

Фонд розширює можливості свого роботи і планує зайнятися підтримкою малого і середнього бізнесу. Також планується співпраця з зарубіжними колегами та їх фондами з подальшим впровадженням благодійних програм та проектів.

Добавить комментарий

XHTML: Теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>